دانلود مونوگرافی استان گیلان

جزئیات انتشار مطلب

PDF: دانلود مونوگرافی استان گیلان | | http://www5.manooodl.ir/111174/description

با سلام، شما به صفحه اختصاصی |دانلود مونوگرافی استان گیلان| داخل شده اید.
از حضور گرمتان دلگرمانه خرسندیم.
بنده، هانی، به عنوان دارنده وبسایت تخصصی من و او دانلود! امیدوارم که دانلود مونوگرافی استان گیلان همان باشد که برای یافتنش تک تک صفحات گوگل را جستجو کرده اید.
به هر حال، توضیحاتی از دانلود مونوگرافی استان گیلان به قرار زیر است.

بخشی از متن

دانلود مونوگرافی استان گیلان

هنگامیکه تاریخ ایران را از نظر میگذرانید خواهید دریافت که در میان مناطق مختلف ایران کمتر منطقه ایست که چون گیلان و ساکنان بخش‌های دامنه‌های شمالی البرز بخاطر دلیریها و بهادریهایشان دارای منابع مختلف تاریخی بوده باشد

دسته بندی: جزوات» سایر موارد

فرمت فایل دانلود ی: zip

فرمت فایل اصلی: word

تعداد صفحات: 123

حجم فایل: 86 کیلوبایت

دانلود مونوگرافی استان گیلان

آشنایی با سرزمین مردم گیل و دیلم

حدود جغرافیایی، آب و هوا

هنگامیکه تاریخ ایران را از نظر میگذرانید خواهید دریافت که در میان مناطق مختلف ایران کمتر منطقه ایست که چون گیلان و ساکنان بخش‌های دامنه‌های شمالی البرز بخاطر دلیریها و بهادریهایشان دارای منابع مختلف تاریخی بوده باشد و بهمین دلیل هم بیش از همه مناطق دیگر ایران دارای تاریخ‌های محلی است و یا در نوشته‌ها مورد حب و بغض‌های سیاسی و طبقاتی قرار گرفته است اگر چه آثار باستانی منطقه قدرت پایداری در برابر وضعیت اقلیمی را نداشته و بخشی از آن نیز بر اثر حادثه‌ها در دل خاکها مدفون شده و بخشی دیگر بدست انسان‌های نادان به تاراج رفته و ویران گردید اما زندگی سلحشورانه آنان در منابع تاریخی و نوشته‌های محلی و در فرهنگ عامه آشکارا بچشم می‌خورد.

این منطقه که در پای سلسله جبال البرز و در آغوش درختان جنگلی و در کنار دریای خزر آرمیده است. از طرف مشرق با مازندران و از مغرب با آذربایجان همسایه است و اگر همچون جغرافی نویسان قدیم حدود جغرافیایی گیلان را از طرف شمال به دریای خزر و از طرف مشرق به مازندران و از جنوب به ری و قزوین و زنجان و از طرف مغرب به آذربایجان محدود سازیم باز هم باید گفت که بخش وسیعی از مناطق کوهستانی را که امروز با نام «دیلم» از منطقه جلگه ای جدا می‌سازند باید جزء گیلان بحساب آورد که از نظر سیاحان داخلی و خارجی و...

  • نقش توان راکتیو در شبکه‌های انتقال
  • مقاله نقش توان راکتیو در شبکه‌های انتقال
  • نقش توان راکتیو در شبکه‌های انتقال و فوق توزیع
  • دانلود مقاله نقش توان راکتیو در شبکه‌های انتقال

لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات